Vyrábíme s chutí.

Naše začátky

Společnost Neli, a.s. je jedním z největších výrobců potravinařských produktů na českém trhu. Brány výroby jsme otevřeli v roce 1992. Prvním produktem, který opustil pásy linek, byl sirup značky Neli. I když receptura sirupů uspěla u zákazníků na výbornou, touha po rozšíření znalostí v oblasti potravinářské výroby a chuť dát našim zákazníkům něco navíc nás brzy posunuly ještě dál. V roce 1995 jsme rozšířili výrobní kapacity a přišli s řadou nových produktů.

V co nejvyšší kvalitě

Víme, že za naším úspěchem stojí především stabilita firmy, úsilí při práci, pečlivá kontrola původu všech použitých surovin a přísný dohled nad dodržováním vzorové kvality veškerých výrobních procesů. Znalosti, zkušenosti, kvalita, ochota, vstřícnost, promyšlené receptury, moderní technologie i řízení výroby a odbytu – to jsou ingredience, které stojí za spokojeností našich zákazníků i za pružným přizpůsobením se jejich požadavkům.

Každý je náš zákazník

Kompletní paleta produktů značky Neli je dostupná všem. Hlavním pilířem výroby jsou produkty vyráběné pod privátními značkami pro významné obchodní řetězce z České republiky i zahraničí. Také vyrábíme pro malobchodníky, abychom se neztratili z očí žádného zákazníka. Ve velkoobjemovém balení dodáváme naše výrobky i do restaurací, hotelů, stravovacích provozoven a cateringových firem.